Як це працює


Всі процеси в організмі супроводжуються електромагнітними коливаннями і, отже, ці процеси можуть збуджуватися і регулюватися електромагнітними коливаннями.

Кожна субстанція виявляє специфічну електромагнітну інформацію. Крім фізіологічних, що несуть інформацію про здоров'я гармонійних сигналів, у спектрі міститься патологічні дисгармонічні коливання, які необхідно або послабити або зовсім виключити.

Хвороба означає порушення балансу у частотному спектрі організму під впливом патологічних коливань. Електромагнітні коливання, частота яких є характерною для даного пацієнта, знімаються з електродів, піддаються відповідній обробці в електронному пристрої і володіючи вираженою терапевтичною дією, знову спрямовуються на пацієнта.

При цьому спектр коливань пацієнта інвертується за допомогою спеціальної електронної схеми, перетворюючись на "дзеркально відображений спектр", крім того, залежно від завдання, сигнали можуть бути посилені, ослаблені або піддані фільтрації.

Алергени мають електромагнітну природу. Ми можемо говорити про «енграму» алергії, як про біофізичному відбитку, який може виникнути при повторному контакті з деякою речовиною, що викликала свого часу реакцію. Схильність такого роду пов'язана зі спадковістю. Використовуючи інформацію про «енграму» і відповідні прилади можна викликати, посилити, послабити чи взагалі ліквідувати реакції організму.

Після проведення діагностичного тестування та виявлення алергену проводиться БРТ – терапія із застосуванням алергену. Пробу алергену вміщують у вхідну чашку. Пацієнт тримає у руці електрод, з'єднаний із виходом приладу. При цьому інвертовані коливання алергену, що знаходиться в чашці приладу, надходять в організм і гасять алергічні коливання, що присутні в ньому. Протягом наступних 10-12 сеансів можна досягти вироблення толерантності до даного алергену.