Алергія та їжа

28 січня 2019 р.

Алергія та непереносимість харчових продуктів виникає, як правило, внаслідок зменшення здатності нашого організму перетравлювати певні базові продукти, такі як молоко, пшениця, яйця чи соя.

Наша система травлення може бути ослаблена через брак ферментів, щоб боротися з їжею або з деяких інших причин, включаючи генетичні фактори. Якщо ми продовжуватимемо вживати в їжу продукти, які наш організм перетравлює погано, то організм продовжуватиме слабшати, поки нарешті, він не зіткнеться з дозою стресу або напруги, коли імунна система стає більш напруженою і реагує на такі речі, як пил, пилок чи шерсть.

Коли наша імунна система виходить із рівноваги, ми починаємо реагувати на різні алергени. У менш важких випадках, у нас просто розробляється непереносимість до певних продуктів, що означає, що ці продукти будуть послаблювати нашу систему, хоча вони ще не викликають будь-яких сильних реакцій. У більшості випадків ми навіть не усвідомлюємо, що у нас є така непереносимість, але спокійно і впевнено вони продовжуватимуть послаблювати нашу систему.