Що таке Біком® біорезонансна терапія?

28 січня 2019 р.

Біорезонансна терапія - це терапія електромагнітними коливаннями, з якими структури організму входять до резонансу. Вплив можливий як на клітинному рівні, так і на рівні органу, системи органів та цілісного організму. Основна ідея застосування резонансу в медицині полягає в тому, що при правильному доборі частоти та форми лікувального (електромагнітного) впливу можна посилювати нормальні (фізіологічні) та послаблювати патологічні коливання в організмі людини.

Таким чином, біорезонансна дія може бути спрямована як на нейтралізацію патологічних, так і на відновлення фізіологічних коливань, порушених при патологічних станах. Пропонований метод, на відміну від більшості відомих методів фізіотерапії, не пов'язаний з нагріванням тканин, що дозволяє віднести цей метод до лікувальних факторів малої інтенсивності " (Інформаційний вплив).

Метою цієї терапії є здатність організму регулювати і вилікувати себе. BICOM®, апарат німецького виробництва, є провідним пристроєм у світі у наданні біорезонансної терапії. Ця методика поширена в Німеччині, Австрії, Угорщині, Швейцарії тощо. Тільки в Німеччині існує понад 7000 лікарів-практиків. У Китаї біорезонансна терапія використовується в дитячих лікарнях. В Австралії - як додаткове лікування до традиційної медицини.