Про нас


Історія медичного центру розпочалася з 1997 року. Лікар – алерголог Позняк Ірина Іванівна, працюючи у звичайній дитячій поліклініці, намагалася знайти альтернативні методи лікування дитячої алергії. Вона розуміла, що лікування будь-якими таблетками або уколами, тією чи іншою мірою пригнічує роботу всього організму в цілому, і таке лікування прибирає лише симптоми, а не захворювання. Тоді інститут Екогігієни та Токсикології ім. Л.І.Медведя запропонував спільно вести наукову роботу з лікування алергічних захворювань дітей. Коли була прочитана монографія Шумахера по БРТ, Ірина Іванівна кардинально змінила думку про алергію, те що ця методика дозволить людям не жити в обмеженнях, а жити нормальним і здоровим життям, вживати будь-які продукти, не боятися реакції на пилок та інших побутових алергенів.

У 2001 році одного разу при лікуванні алергії в одного пацієнта було помічено, що не до кінця виходив висип. І пізніше у цього пацієнта було виявлено цисти. Було вирішено придбати програму з біорезонансу з лікування найпростіших, гельмінтів і вірусів.

Вже 20 років медичний центр Екос допомагає своїм пацієнтам забути про алергію назавжди! Наш багаторічний досвід піддає успішну роботу центру та численних вдячних пацієнтів.

Перевагами центру є застосування безболісних та безпечних методів діагностики та терапії. Метод, що використовується в нашому центрі, лікує не симптоми, а усувають саме захворювання організму.