Лікування алергії

Медичний центр проводить діагностику та лікування харчових, побутових, епідермальних, пилкових алергенів методом вегето-резонансного тестування.

Діагностика, а також лікування дітей може проводитися, починаючи з 4-місячного віку, тому що в такому віці можна підібрати правильно дитячі суміші, прикорм, медикаметни, які не викликатимуть алергічні реакції.

Немає необхідності робити сотні аналізів на різні маркери, все діагностується дуже швидко і в одному кабінеті за допомогою найточнішого німецького обладнання.

Ця методика не потребує забору крові із вени дитини, вона нетравматична. Після тестування, якщо пацієнт вирішить усунути реакцію на алергени за допомогою німецького апарату Bicom, адаптуємо до алергенів.

Симптоми та види алергії

Алергія на шкірі проявляється у вигляді атопічного дерматиту, кропив'янки і викликає сухість шкірних покривів, свербіж, лущення, набряклість, висипання. Можуть утворюватися тріщини, ранки, що мокнуть і кровоточать, загноєння, що особливо неприємно, коли виникає алергія на обличчі.

Інші окремі симптоми алергії - це алергічний риніт (нежить), утруднення дихання та хрипи, підвищення температури, погіршення самопочуття, запалення слизових оболонок ротової порожнини та очей.

За характером алергену можна виділити види алергії:

Харчова алергія - виникає на речовини, що містяться в їжі. Так, поширена алергія на коров'ячий білок, арахіс, морепродукти.

Поліноз - алергія на пилок рослин.

Медикаментозна алергія, що виникає на компоненти медичних препаратів.

Алергія на шерсть тварин є однією з найпоширеніших. Шерсть собак і котів містить кілька десятків алергенів.

Алергія на пил провокується продуктами життєдіяльності пилового кліща.

Алергія на укуси комах також несе серйозну небезпеку, оскільки в деяких випадках може набувати форм, що загрожують життю.

У деяких людей симптоми алергії можуть виникати і на абсолютно нешкідливі речовини. Так, відома алергія на пластик, папір, воду.

Не дивно, що безліч зусиль спрямовується на те, щоб знайти найкращий засіб від алергії та зробити лікування якомога результативнішим.


Зверніть увагу!

Біорезонансна терапія включає діагностичний прийом і курс лікувальних сеансів.

Кількість лікувальних сеансів БРТ: 2-3 рази на тиждень по 30-50 хвилин (визначається лікарем індивідуально).


Записатися