Про нас

Історія медичного центру розпочалася з 1997 року. Лікар – алерголог Позняк Ірина Іванівна , працюючи у звичайній дитячій поліклініці, намагалася знайти альтернативні методи лікування дитячої алергії.

Вона розуміла, що лікування будь-якими пігулками або уколами, тією чи іншою мірою пригнічує роботу всього організму в цілому, і таке лікування прибирає лише симптоми, а не захворювання.

Тоді інститут Екогігієни та Токсикології ім. Л.І.Медведя запропонував спільно вести наукову роботу з лікування алергічних захворювань дітей. Коли була прочитана монографія Шумахера по БРТ, Ірина Іванівна кардинально змінила думку про алергію, те що ця методика дозволить людям не жити в обмеженнях, а жити нормальним і здоровим життям, вживати будь-які продукти, не боятися реакції на пилок та інші побутові алергени.

У 2001 році одного разу при лікуванні алергії в одного пацієнта було помічено, що не до кінця виходив висип. І пізніше у цього пацієнта було виявлено глисти.

Було вирішено придбати програму з біорезонансу з лікування найпростіших, гельмінтів і вірусів. Вже 30 років медичний центр Екос допомагає своїм пацієнтам забути про алергію назавжди!

Наш багаторічний досвід піддає успішну роботу центру та численних вдячних пацієнтів.

Перевагами центрує застосування безболісних та безпечних методів діагностики та терапії. Метод, що використовується в нашому центрі, лікує не симптоми, а усуває саме захворювання організму.

Позняк Ірина Іванівна

лікар - алерголог

Кушнір Оксана Володимірна

медсестра

Записатися